Hovory o skvasených prírodných nápojoch...

 

Hoja priatelia! Včera sme sa zúčastnili parádnej koštovky skvelých slovenských vín- Vinárstvo Dobrý pocit- Pavol Šulan z Ružindola. Ako hovorí a aj piše na etiketách, tvorí vína pre potešenie. A veru, je to aj vidieť. Lepšie povedané, je to citiť. Vína, mladšie aj zrelšie, archívne špeciály, 5-10 ročne, nádherné vyzreté vina. Bolo ich veľmi veľa,...

Pre milovníkov lahšich pív odporúčam sviežu 10 Zamčan, od Headers. Prijemne horké, sťavnaté s ľahkou citrusovou chuťou, osviežujúce.

Priatelia, práve koštujem parádny tmavý ležiak od Kaltenecker, Brokat 13- fajnovučký, kávovo- čokoladová chut, typická horkosť poctivého piva z poctivých surovín, kremová pena, karamelová dochuť. Je naozaj výborný!

Obrázky skvele doplnia obsah článku a vzbudia v čitateľoch záujem ho otvoriť. Prvý obrázok sa zároveň zobrazí aj v náhľade. Zaujímavý úvodný obrázok vám tak pomôže zvýšiť atraktivitu vášho článku.

Úvodný odstavec čitateľom objasní hlavnú tému článku. Pokiaľ ho zobrazíte aj v prehľade všetkých článkov, pomôžete čitateľom s rozhodovaním, ktorý príspevok je pre nich zaujímavý. Nezabudnite úvodný odstavec odlíšiť od zvyšku textu. V nasledujúcich riadkoch nájdete ďalšie tipy, ako články upravovať.

Jednoduché a krátke články vám pomôžu udržať čitateľov v obraze. Zaujímavý úvodný odstavec a stručný, informatívny obsah zaručia, že sa k vám budú radi vracať pre ďalšie novinky.

Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky